Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Van
AssistGrup.tr Van'da Russell Hobbs kahve makinesi: belirtiler ve destek hattı
Russell Hobbs kahve makinesi AssistGrup.tr'in kapsamı dışındadır; Van adresindeki aletin onarımı Russell Hobbs servisindedir. Hattın numarası bu sayfada.

Van Russell Hobbs kahve makinesi: arıza işaretleri
Belirtiyi aynı sözlerle anlatırsanız görüşme kısalır.
- Değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor
- Buhar çubuğu buhar vermiyor
- Türk kahvesi makinesinde köpük taşar ve pişirme bitmez
- Ekranda yanıp sönen simge
- Pompa çalışıyor, fincana kahve gelmiyor
- Kahve ılık çıkıyor
- Akış damla damla geliyor, kireç ikazı yanıyor
- Makinenin altı ıslak
Russell Hobbs kahve makinesinden sulu veya ılık içecek çıkıyorsa ilk akla gelen kireçtir. Su kanalları ile pompanın itme kuvveti de sonuca etki eder; rezistansın ve ısı sensörünün değeri ölçüm aletiyle okunur. Model kodu ile belirti elinizdeyse üreticinin hattındaki bekleme süresi azalır. Onarımın adresi üreticinin hattıdır.
Üreticinin servisi kendi parçasını kullanır; parçanın garanti durumu tamir öncesinde sorulabilir. Bu aletler için AssistGrup.tr talep almaz.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Öğütücü ve demleme ünitesi
- Contalar, hortumlar ve sızıntı noktaları
- Kanal kireci ve pompa basıncı
- Isıtıcı ve sıcaklık algılayıcısı
Van adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
İlk soru model, ikinci soru adres; Van için teslim mi kargo mu çıkacağı bu ikisine bağlıdır.
Tüketici hakları
Garanti süresi içindeki onarımın bedeli üreticiye aittir. Anlaşmazlıkta Van tüketici hakem heyetine TÜBİS (e-Devlet) üzerinden başvurulabilir.
Onarıma değmiyorsa
Tamir bedeli yeni alete yakın çıkarsa yenilemek de bir yol. Eski alet çöpe gitmez; Van için iki yer var: belediyenin toplama noktası ve bir elektronik mağazanın kutusu.
Russell Hobbs: öbür aletler
Kartlarda aletin üç sık arızası yazılı.
-

Russell Hobbs Ütü
Kablo kıpırdayınca açılıp kapanıyor · Kumaşta pas rengi leke · Kullanım sırasında kendini kesiyor
-

Russell Hobbs Airfryer
Sepet takılı, cihaz başlamıyor · Hazneden duman ve keskin koku · Sepet kaplaması kalkıyor
-

Russell Hobbs Mutfak robotu
Motor uğulduyor, bıçak duruyor · Hazne takılı, devre açılmıyor · Hız kademesi değişince devir aynı
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; AssistGrup.tr'e ait değildir.
Bu aletler AssistGrup.tr'in kapsamı dışında; bu aletlerde onarım ve garanti işini üreticinin hattı görür.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Van için öbür sayfalar
Bu bölgenin ve aletin bağlı sayfaları.
-
- Van: kahve makinesibütün markalar
- Russell Hobbs kahve makinesiTürkiye geneli
- Vanbeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Van ilçeleri
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Van'da Russell Hobbs kahve makinesi için AssistGrup.tr'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler AssistGrup.tr'in kapsamı dışındadır.
Russell Hobbs kahve makinesi onarımı ve garantisi üreticidedir; Van adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Russell Hobbs kahve makinesi garantisi dolduysa yol ne?
Yol değişmez: önce üretici hattı aranır, tutar aletin incelenmesinden sonra bildirilir.
Tutar yeni aletin fiyatına denk gelirse yenilemeyi konuşursunuz.
Van adresinden üretici aranınca ne olur?
Önce model, ardından Van adresi sorulur; aletin Van içindeki bir noktaya mı bırakılacağı yoksa kargoyla mı yollanacağını söyler.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs kahve makinesi hangi belirtilerle sık görülür?
Sık görülenler: ekranda yanıp sönen simge; pompa çalışıyor, fincana kahve gelmiyor; kahve ılık çıkıyor; akış damla damla geliyor, kireç ikazı yanıyor.
Bir kısmı düzenli temizlikle geçer; kontroller sonrasında sürüyorsa üreticinin servisine başvurulur.
Onarım bedeli kimden ve ne zaman öğrenilir?
Tutarı, aleti inceleyen üretici servisi belirler.
Garanti sürüyorsa onarım üreticiye aittir; süre dolmuşsa inceleme bitince bir tutar gelir ve yeni aletin etiket fiyatıyla karşılaştırılabilir.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Onarımı üretici servisi yaparsa garanti de o servisin verdiği belgeyle yazılır; koşullar belgede durur.
Yeni alette yasal süre faturanın kesildiği günden hesaplanır.