Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Edirne
AssistGrup.tr Edirne'de Russell Hobbs mutfak robotu: sapmalar ve destek hattı
Russell Hobbs mutfak robotu hiç açılmıyorsa ya da gücü düştüyse önce belirti netleşmeli; Edirne için yönlendirmeyi Russell Hobbs hattı yapar.

Edirne Russell Hobbs mutfak robotu: sapmalar
Hatta aynı ifadeler kullanılırsa görüşme kısalır.
- Hazne takılı, devre açılmıyor
- Hız kademesi değişince devir aynı
- Hazne tabanından sızıntı
- Kısa kullanımda motor kokusu
- Çalışırken sarsıntı ve ses
- Kullanım sırasında aniden duruyor
- Anahtara basınca motor sessiz
- Motor uğulduyor, bıçak duruyor
Russell Hobbs blender'ın haznesinden sızan sıvının olağan kaynağı bıçak altındaki contadır; conta yenilenirken bıçak yatağı da kontrol edilir. Motor aşırı ısınıyorsa kullanım kesilir, üreticinin servisine danışılır. Şikâyetlerin bir kısmı hazne, süzgeç ya da kablo kontrol edilerek normale döner. Onarımın adresi üreticinin hattıdır.
Bu sayfa sapmayı tanımaya yarar: belirtiler, olası sebepler, bakım. Aletin gideceği servis noktasını üretici belirler.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Motor ve kömürleri
- Kaplin ve dişliler
- Emniyet kilidi ve hız anahtarı
- Bıçak contası ve sızıntı noktaları
Edirne adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
Bu sitede yetkili nokta adresi yer almaz; Edirne için güncel listeyi üretici tutar. Hatta Edirne adresini söylemek yeterlidir.
Tüketici hakları
Garanti teslim gününden işler ve bu gün faturada yazılıdır. Garanti süresinde aynı arıza ikinci kez çıkarsa onarım yerine ürünün değişimi istenebilir.
Onarıma değmiyorsa
Kablosuz süpürge ve robot bataryası evsel çöpe karışmamalı; Edirne içinde atık pil kutularına bırakılır.
Russell Hobbs: öbür aletler
Kartlarda aletin üç sık sapması yazılı.
-

Russell Hobbs Kahve makinesi
Akış damla damla, kireç uyarısı yanık · Makinenin altı ıslak · Değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor
-

Russell Hobbs Ütü
Kumaşta pas rengi leke · Kullanım sırasında kendini kesiyor · Ütü açık, taban soğuk
-

Russell Hobbs Airfryer
Dokunmatik ekran ve süre tuşları tepkisiz · Sepet takılı, cihaz başlamıyor · Hazneden duman ve keskin koku
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; AssistGrup.tr'e ait değildir.
Bu aletler AssistGrup.tr'in kapsamı dışında; onarımın ve garantinin adresi üreticinin hattıdır.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Edirne için öbür sayfalar
Bölge ve alet üzerinden bağlı sayfalar.
-
- Edirne: mutfak robotubütün markalar
- Russell Hobbs mutfak robotuTürkiye geneli
- Edirnebeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Edirne ilçeleri
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Edirne'de Russell Hobbs mutfak robotu için AssistGrup.tr'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler AssistGrup.tr'in kapsamı dışındadır.
Russell Hobbs mutfak robotu onarımı ve garantisi üreticidedir; Edirne adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Russell Hobbs mutfak robotu garantisi dolduysa yol ne?
Yol aynıdır: önce üreticinin hattı aranır; tutar alet incelendikten sonra söylenir.
Tutar yeni aletin fiyatına yaklaşıyorsa yenileme de seçenektir.
Edirne adresinden üretici arandığında süreç nasıl işler?
Hat önce modeli, ardından Edirne adresini sorar; sonra aletin Edirne içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs mutfak robotu hangi sapmalarla sık karşılaşılır?
Sık görülenler: kullanım sırasında aniden duruyor; anahtara basınca motor sessiz; motor uğulduyor, bıçak duruyor; hazne takılı, devre açılmıyor.
Bir kısmı düzenli temizlikle normale döner; kontrollerden sonra sürüyorsa üreticinin servisine başvurulur.
Onarımın tutarı kimden ve ne zaman öğrenilir?
Rakamı, aleti açan üretici servisi koyar.
Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre dolduysa inceleme bitince bir rakam çıkar, bu rakam yeni aletin etiket fiyatıyla kıyaslanabilir.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Onarımı yapan üretici servisi kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.
Yeni alette yasal süre fatura gününden sayılır.