Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Artvin
AssistGrup.tr Artvin'de Russell Hobbs airfryer: sapmalar ve destek hattı
Artvin için Russell Hobbs airfryer bilgileri. Bu alet AssistGrup.tr'in kapsamı dışındadır; hattın numarası ve kaynağı aşağıda.

Artvin Russell Hobbs airfryer: sapmalar
Hatta aynı ifadeler kullanılırsa görüşme kısalır.
- Sepet kaplaması kalkıyor
- Çalışınca sigorta iniyor
- Ses normalden yüksek
- Isı yok, yemek çiğ kalıyor
- Üst fan hareketsiz
- Dokunmatik ekran ve süre tuşları tepkisiz
- Sepet takılı, cihaz başlamıyor
- Hazneden duman ve keskin koku
Russell Hobbs airfryer'da duman ve yanık kokusunun olağan kaynağı ısıtıcıya sıçramış yağdır; aşırı ısı sigortası da bu yüzden atmış olabilir. Kaplaması kalkan sepet cihazdan bağımsız olarak yenilenebilir. Tutar yeni aletin etiket fiyatına yaklaşıyorsa yenileme de hesaba katılabilir. Sigortayı indiren alet prize yeniden takılmaz.
Bu sayfa sapmayı tanımaya yarar: belirtiler, olası sebepler, bakım. Aletin gideceği servis noktasını üretici belirler.
Üretici servisinin baktığı noktalar
Şüphelenilen parça hatta söylenebilir.
- Sepet emniyet anahtarı
- Isıtıcı ve termik sigorta
- Fan motoru
- Dokunmatik panel ve kontrol kartı
Artvin adresinden üreticiye
Aramadan önce hazır olması gerekenler.
Hattın ilk sorusu model, ikincisi adrestir; Artvin için bırakma mı kargo mu olacağı bu iki bilgiye göre belirlenir.
Tüketici hakları
Yasal garanti, faturadaki teslim gününden işlemeye başlar. Onarım, kanunun azami süresini aşarsa ürünün yenisiyle değişimi ya da bedel iadesi istenebilir.
Onarıma değmiyorsa
Rakam yeni aletin fiyatına yaklaşıyorsa yenileme de bir seçenektir. Eski alet çöpe gitmez; Artvin için iki adres vardır: belediye toplama noktası ve elektronik mağazası kutusu.
Russell Hobbs: öbür aletler
Kartlarda aletin üç sık sapması yazılı.
-

Russell Hobbs Kahve makinesi
Akış damla damla, kireç uyarısı yanık · Makinenin altı ıslak · Değirmen sıkışıyor, çekirdek kırılmıyor
-

Russell Hobbs Ütü
Kazan pompası sessiz · Aşırı ısınıyor, kumaş parlıyor ya da yanıyor · Kablo kıpırdayınca açılıp kapanıyor
-

Russell Hobbs Mutfak robotu
Kısa kullanımda motor kokusu · Çalışırken sarsıntı ve ses · Kullanım sırasında aniden duruyor
Russell Hobbs resmi hattı
Numara üreticinindir; AssistGrup.tr'e ait değildir.
Bu aletler AssistGrup.tr'in kapsamı dışında; onarımın ve garantinin adresi üreticinin hattıdır.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Artvin için öbür sayfalar
Bölge ve alet üzerinden bağlı sayfalar.
-
- Artvin: airfryerbütün markalar
- Russell Hobbs airfryerTürkiye geneli
- Artvinbeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Artvin ilçeleri
Sık sorulanlar
Soruya basınca cevap açılır.
Artvin'de Russell Hobbs airfryer için AssistGrup.tr'e talep açılır mı?
Hayır; küçük aletler AssistGrup.tr'in kapsamı dışındadır.
Russell Hobbs airfryer onarımı ve garantisi üreticidedir; Artvin adresindeki alet için Russell Hobbs destek hattı aranır. Numara ve kaynağı bu sayfada.
Russell Hobbs airfryer onarımı hangi serviste yapılmalı?
Garanti süresince üreticinin yetkili servisinde; alet başka bir yerde açılırsa garanti riske girer.
Garanti dolduğunda da orijinal parçalı onarımın adresini üreticinin hattı söyler.
Artvin adresinden üretici arandığında süreç nasıl işler?
Hat önce modeli, ardından Artvin adresini sorar; sonra aletin Artvin içindeki bir yetkili noktaya mı bırakılacağını, kargoyla mı yollanacağını söyler.
Seçimi üretici yapar.
Russell Hobbs airfryer hangi sapmalarla sık karşılaşılır?
Sık görülenler: çalışınca sigorta iniyor; ses normalden yüksek; ısı yok, yemek çiğ kalıyor; üst fan hareketsiz.
Bir kısmı düzenli temizlikle normale döner; kontrollerden sonra sürüyorsa üreticinin servisine başvurulur.
Onarımın tutarı kimden ve ne zaman öğrenilir?
Rakamı, aleti açan üretici servisi koyar.
Garanti sürüyorsa onarım üreticinin üstündedir; süre dolduysa inceleme bitince bir rakam çıkar, bu rakam yeni aletin etiket fiyatıyla kıyaslanabilir.
Onarılan aletin garantisini kim verir?
Onarımı yapan üretici servisi kendi garantisini de verir; koşullar o servisin belgesinde durur.
Yeni alette yasal süre fatura gününden sayılır.